Отзывы пациентов о наших клиниках

Ирина Д. , Возраст: 32 , Город: Полтава Добавлено 29 ноября 2021 11:01

Причина обращения:

Протрузия

После родов не удалось полностью восстановіться самостоятельно. Спустя 2 года все-таки решила обратиться к врачам. Диагностировали протрузию, предложили курс вытяжения позвоночника и физ процедуры, так как у меня еще постоянные боли в суставах. Персонал клиники очень приветливый. Учитывая, что у меня маленький ребенок и часто приходится переносить занятия — относятся с пониманием и всегд подберут удобное время.

Сколіоз у дитини , Возраст: 32 , Город: Полтава Добавлено 15 ноября 2021 11:20

Відвідую клініку разом з дитиною. Спочатку просто водила доньку на заняття, бо в неї порушення постави та початковий сколіоз. Мені так сподобалося відношення до моєї дитини, що лікар навіть після повторного контрольного огляду заходив до реабілітаційного залу та слідкував за заняттями, що і сама вирішила пройти оздоровлювальний курс.

Игорь Мирошниченко , Возраст: 27 , Город: Полтава Добавлено 5 ноября 2021 10:08

Причина обращения:

Реабилитация после перелома

Проходил в клинике OrtoSano реабилитацию после сложного перелома ноги. Когда сняли гипс врач в поликлинике посоветовал заниматься ЛФК дома или пройти курс реабилитации в спец. центре. Увидел в интернете акционное предложение на консультацию врача и пробное занятие с реабилитологом. Понравилось, остался заниматься по программе, которую мне подобрал врач.

Ілона З. , Возраст: 27 , Город: Полтава Добавлено 25 октября 2021 11:30

Причина обращения:

Болить спина

З підліткового віку маю проблемизі спиною. в 19 років діагностували сколіоз 2 ступеню. Періодично носила корсет але минулого року спина стала боліти сильніше. Звернулась до клініки ОртоСано, бо мене зацікавила 3д діагностика. Апарат показав викривлення хребта на 16 відсотків від норми. Лікар призначила курс 10 занять та 10 масажів. На перших заняттях було трішки боляче, але потім полеглшало. Повторне сканування показало 10 відсотків, буду займатись далі.

Владислав Свистун , Возраст: 28 , Город: Калашники Добавлено 6 октября 2021 12:44

Причина обращения:

Біль у спині

Хочу висловити ВЕЛИЧЕЗНЕ спасибі фахівцям клініки Orto Sano. Дуже комфортно працювати з командою професіоналів. Індивідуальний підхід і турбота про клієнта. Також хочу відзначити команду професійних реабілітологів. Дуже круто, що в Полтаві є клініка такого рівня.

Оставить отзыв