Напишите нам

Форма связи

Клініка терапії та реабілітації суглобів і хребта «ORTO SANO»
м.Полтава, майдан Незалежності, буд. 20
Поштовий індекс 36003
Ел. пошта: ortosanopoltava@gmail.com
Тел.+380 67 569 2191

Отзывы пациентов о наших клиниках

Юлия Ругалова , Возраст: 47 , Город: Полтава Добавлено 26 июня 2020 16:03

Причина обращения:

Артроз коленных суставов

Очень внимательный и грамотный персонал, действительно заинтересованный в результате лечения,
Светло, уютно, комфортно. Время посещения выбираю удобное для себя, перенести — не составляет проблемы.
Если кого-то смущают цены — изучите акции, это реальная возможность получить профессиональную помощь.
Система работает отлично — напоминают о времени приема.
А главное — индивидуальный подбор комплекса для реабелитации!
Рекомендую всем знакомым как единственно возможный шанс для восстановления подвижности и возврашения к нормальной жизни без боли!
Огромное спасибо коллективу клиники!

Валерия Никифорова , Возраст: 31 , Город: Полтава Добавлено 19 июня 2020 16:02

Причина обращения:

Боль в спине

Благодарю клинику за кинезиотейпирование! Отличная процедура, а тем более при беременности на последних сроках, когда особо не сделаешь физических нагрузок, а спина от тяжести очень сильно болит и вся в напряжении! Спасибо за возможность почувствовать, что тебя кто- то «поддерживает», без бандажей и корсетов! Никакого дискомфорта в жару!

Оксана Василівна , Возраст: 41 , Город: Полтава Добавлено 15 июня 2020 16:02

Причина обращения:

Біль у поперековому відділі

Довго шукала до кого звернутися за допомогою, адже турбували болі у попереково крижовий відділ хребта тим самим віддаю в ногу. Знайшла Orto Sano у популярній соціальній мережі – Instagram. Відразу побачила фото команди, лікарів, які приймають та найголовніше – результати пацієнтів «До» та «Після» лікувально-профілактичних занять. Прийшла на консультацію, Лікар Попова рекомендувала пройти курс за методикою Sano Roller. Вже після декількох занять біль у суглобах почав зменшуватися. Все було у комплексі з масажем. Далі після вторинної консультації, Катерина Олегівна відзначила позитивні зміни та, щоб зменшити болі у спині я придбала акційний пакет послуг, що дія на місяць. Наразі, я відчуваю себе набагато краще. Чудовий колектив який зустрічає з посмішкою!Однозначно раджу тим, у кого є проблеми зі спиною та суглобами.

Павло Володимирович Андрієв , Возраст: 67 , Город: Полтава Добавлено 11 июня 2020 15:05

Причина обращения:

Боль в спине

Мене постійно турбують болі у спині та ще й ходити важко, ледь пересувають з одного місця на інше. На початку березня 2020 року , знайшов оголошення у газеті, передзвонив і хотів дізнатися що це за нова клініка, чим займаються. Адміністратори радо мені все розповіли, зорієнтували з якими діагнозами працюють, детально ознайомили з цінами. Приїхав на консультацію до лікаря невролога, приймала мене Попова Катерина Олегівна. Лікар призначила мені спочатку 10 занять на Sano Roller та 10 масажів. Я пенсіонер, тому відразу знав,що для мене лікування дуже дорого. Я дуже задоволений, що у клініці є акційні пакети, які діють протягом місяця. Придбав його, став займатися. Мій стан покращився після 8-го заняття. Я став краще ходити, перестали турбувати болі у суглобах. Велике спасибі за Ваш труд і за Вашу роботу. Зичу всім міцного здоров’я та людського щастя!

Дмитрий Тарасов , Возраст: 37 , Город: Полтава Добавлено 31 мая 2020 8:35

Причина обращения:

Біль в спині

Величезне дякую, Ви мої рятівники! Я богато років страждав від болю в спині, лікування таблетками допомагало на короткий час, але біль постійно повертався. Та одного разу мій знайомий порадив вашу клініку. Пройшовши курс занять на Eurospine я не мов би знову на світ народився, вже на 7-му занятті в мене пройшов біль, але я не покинув заняття та продовжив курс лікування, як порадила лікар Катерина Олегівна. Вже більше 2-х місяців я не маю проблем зі спиною. Ще раз Вам дуже дякую!

Оставить отзыв