Відвідування клініки ОртоСано залишає тільки позитивні емоції! Тепла та доброзичлива атмосфера створена чудовим колективом клініки! Завжди привітні та уважні адміністратори! Особливу подяку хочу висловити реабілітологам Марині (Eurospine) та Олі (ВКТ) за чуйність, терпіння і професіоналізм! Гарний настрій під час занять та позитивні емоції гарантовано! Дякую власнику клініки за гарний підбір персоналу та за якісно надані послуги!
array(17) {
["menu"]=>
object(WP_Term)#10468 (10) {
["term_id"]=>
int(87)
["name"]=>
string(6) "Header"
["slug"]=>
string(6) "header"
["term_group"]=>
int(0)
["term_taxonomy_id"]=>
int(87)
["taxonomy"]=>
string(8) "nav_menu"
["description"]=>
string(0) ""
["parent"]=>
int(0)
["count"]=>
int(19)
["filter"]=>
string(3) "raw"
}
["container"]=>
string(0) ""
["container_class"]=>
string(0) ""
["container_id"]=>
string(0) ""
["menu_class"]=>
string(19) "sc_layouts_menu_nav"
["menu_id"]=>
string(0) ""
["echo"]=>
bool(false)
["fallback_cb"]=>
string(0) ""
["before"]=>
string(0) ""
["after"]=>
string(0) ""
["link_before"]=>
string(6) ""
["link_after"]=>
string(7) ""
["items_wrap"]=>
string(36) "
- %3$s
