Основний напрямок роботи клініки «OrtoSano» – лікування порушення постави, хвороб хребта та суглобів, без медикаментів та операцій. Клініка пропонує комплексні програми лікування та профілактики для дорослих і дітей, для досягнення максимально стійкого результату. У клініці на вас чекають кваліфіковані лікарі,  фізичні терапевти, масажисти та реабілітологи з багаторічним досвідом роботи.

За результатами експрес-обстеження, вам призначать лікувальне заняття за однією з сертифікованих лікувальних методик та фізпроцедури.

Ви зможете спробувати лікувальні заняття на унікальних тренажерах – Eurospine або ВКТ (відновлювальна кінезіотерапія), котрі допоможуть позбавитись болю у спині та укріпити м’язовий корсет.

Для всіх чоловіків клініка «OrtoSano» 14 жовтня дарує безкоштовні масажі.

Для дітей приватний медичний заклад влаштує безкоштовний майстер клас з ЛФК. Реабілітологи покажуть вправи для профілактики та лікування плоскостопості, дисплазії та гіперкіфозу. А також клініка пропонує фізпроцедури для дітей – електрофорез, магніт, ультразвук або біорезонансну стимуляцію.

Усі відвідувачі матимуть можливість отримати корисні подарунки – абонементи на безкоштовні процедури, магнієві харчові добавки тощо.

Свято відбуватиметься з дотриманням усіх карантинних норм, тому просимо наших відвідувачів приходити в масках, котрі повністю покривають ніс та рот.

Нам важливо, щоб ви були здорові!

Спонсори заходу:

Клiнiка «OrtoSano»

«Бішофіт полтавський»

«Зіньківське джерело»

Чекаємо на вас за адресою: м. Полтава, майдан Незалежності, буд. 20. Записуйтесь заздалегідь!

Щоб отримати докладнішу інформацію, звертайтесь за телефонами:

+38(067)569-21-91

+38(099)511-48-04